All for Asia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All for Asia

Magyar fordítók bázisa.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Doramafan Fansub Team

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
doramafan89

doramafan89


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2011. May. 11.

Doramafan Fansub Team Empty
TémanyitásTárgy: Doramafan Fansub Team   Doramafan Fansub Team EmptySzer. Május 11, 2011 9:19 pm

Sziasztok!
Mi vagyunk a Doramafan Fansub Team Wink

Pár szó rólunk: hárman csináljuk ezt az egészet, én(Bulykin), Sensi és Mayacseszku. A Doramafan fő tevékenységi köre nem a fansubolás, hanem az ismertetők írása, véleményezés. Éppen ezért is óriási volt az öröm, amikor megkértetek mindet is, hogy csatlakozzunk hozzátok.
Igazából ez a feliratkészítés nálunk egy teljesen hirtelen ötlet volt, de nem bántuk meg, még akkor sem ha nem ez a fő profilunk, ugyanis a visszajelzések pozitívak. Így hát itt vagyunk mi is...

A blog: mint azt említettem, a Doramafan inkább ismertet, mint fordít. A blog már lassan két éves lesz(július 24-én), egyedül kezdtem, majd társult mellém Sensi is. Nemrégiben pedig Mayacseszku is beállt a sorba, így vagyunk mi hárman, a való életben is nagyon jó barátok...Doramafanok \o/

Honlap: http://doramafan.wordpress.com
E-mail: doramafan89@gmail.com
Facebook: Doramafan Facebook csoport
Vissza az elejére Go down
http://doramafan.wordpress.com
Nyky
Admin
Nyky


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 20.

Doramafan Fansub Team Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doramafan Fansub Team   Doramafan Fansub Team EmptyKedd Május 31, 2011 1:14 am


Sziasztok!
Köszönjük, hogy beregiszráltatok a Fórumra! Reméljük sokban segít majd a továbbiakban és jobban megismerhetjük egymást. Írjatok bármiről, bárhová nyugodtan.
Szerintem nem csak mi vagyunk azon a véleményen, hogy hatalmas segítség vagytok az ázsiai doramák, filmek világába csöppenőknek és vándorlóinak. Ezért számunkra is hatalmas öröm, hogy itt vagytok! Very Happy

Vissza az elejére Go down
 
Doramafan Fansub Team
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sekai Fansub
» Meiyo FanSub
» AkAppuru FanSub
» Ashiyo FanSub
» Kawaii FanSub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
All for Asia :: FanSub csapatok-
Ugrás: